Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

D. DANIELSEN AS


Moseidveien 35
4033 Stavanger

Telefon: 51 64 88 00

E-post: firmapost@d-danielsen.no

 

Åpningstider:

Hverdager: Kl 07.00 - 15.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

 

 

Mer om oss

 

Ansatte

 

Eirik Otto - Økonomiansvarlig

Økonomiansvarlig

+47 91 87 60 37

eirik@d-danielsen.no
Eivind Storli – Daglig leder

Daglig leder

+47 91 91 96 45

eivind@d-danielsen.no
Frode Eikehaug - Innkjøpsansvarlig

Innkjøpsansvarlig

+47 90 02 49 11

frode@d-danielsen.no

 

Hanne Fosbæk Danielsen - Innkjøp

Innkjøp

+47 95 99 32 83

hanne@d-danielsen.no

 

Ingunn Irene Bing - Innesalg

Innesalg

+47 90 95 20 39

ingunn@d-danielsen.no

 

Johan Andersson – Salg og markedsansvarlig

Salg og markedsansvarlig

+47 91 86 00 63

johan@d-danielsen.no

 

Karl Henning Pettersen- Leder innesalg

Leder innesalg

+47 91 55 88 73

karlhenning@d-danielsen.no

 

Kenneth Olsen - Salg

Salg

+47 45 45 98 80

kenneth@d-danielsen.no

 

Kjartan Mjøs Jakobsen - Lagerleder

Lagerleder

+47 47 97 22 80

kjartan@d-danielsen.no

 

Mariusz Kuklik – Lager

Lager

+47 45 97 31 15

mariuz@d-danielsen.no

 

Merete Byrkjedal - Innesalg

Innesalg

+47 45 97 31 15

merete@d-danielsen.no

 

Nancy Svendsen - Lager

Lager

+47 91 73 54 35

nancy@d-danielsen.no

 

Nina Jentoft Andersson – Økonomi/controller

Økonomi/controller

+47 91 80 95 33

nina@d-danielsen.no

 

Ola Hauge - Salg

Salg

+47 48 22 78 77

ola@d-danielsen.no

 

Rune Nilsen – Personal/HMSK ansvarlig

Personal/HMSK ansvarlig

+47 41 56 72 66

rune@d-danielsen.no

 

Terje Danielsen - Styreleder

Styreleder

+47 91 13 31 45

terje@d-danielsen.no