Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Vi gjennomfører nødvendig vedlikehold av nettbutikken natt til Lørdag 23/10-2021 Vedlikeholdet forventes å vare i ca 5-6 timer. Nettbutikken vil fortsatt være tilgjengelig, men enkelte kunder kan oppleve treghet og ustabilitet i vedlikeholdsperioden. Vi beklager eventuelle ulemper dette måtte medføre for våre kunder

Kontakt oss

D. DANIELSEN

Adresse

Moseidveien 35
4033 Stavanger

Kontaktinformasjon:

Telefon: 51 64 88 00
E-post: firmapost@d-danielsen.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 07.00 - 15.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

Ansatte

Eirik Otto - Økonomiansvarlig

Eirik Otto

Økonomiansvarlig

+47 91 87 60 37eirik@d-danielsen.no
Eivind Storli - Daglig leder

Eivind Storli

Daglig leder

+47 91 91 96 45eivind@d-danielsen.no
Frode Eikehaug - Innkjøpsansvarlig

Frode Eikehaug

Innkjøpsansvarlig

+47 90 02 49 11frode@d-danielsen.no
Hanne Fosbæk Danielsen - Innkjøp

Hanne Fosbæk Danielsen

Innkjøp

+47 95 99 32 83hanne@d-danielsen.no
Ingunn Irene Bing - Innesalg

Ingunn Irene Bing

Innesalg

+47 45 97 31 16ingunn@d-danielsen.no
Johan Andersson - Salg og markedsansvarlig

Johan Andersson

Salg og markedsansvarlig

+47 91 86 00 63johan@d-danielsen.no
Karl Henning Pettersen - Leder innesalg

Karl Henning Pettersen

Leder innesalg

+47 91 55 88 73karlhenning@d-danielsen.no
Kjartan Mjøs Jakobsen - Lagerleder

Kjartan Mjøs Jakobsen

Lagerleder

+47 47 97 22 80kjartan@d-danielsen.no
Ola Hauge - Teknisk Salg

Ola Hauge

Teknisk Salg

+47 48 22 78 77ola@d-danielsen.no
Nina Jentoft - Økonomi/controller

Nina Jentoft

Økonomi/controller

+47 91 80 95 33nina@d-danielsen.no
Rune Nilsen - Personal/HMSK ansvarlig

Rune Nilsen

Personal/HMSK ansvarlig

+47 41 56 72 66rune@d-danielsen.no
Terje Danielsen - Styreleder

Terje Danielsen

Styreleder

+47 91 13 31 45terje@d-danielsen.no