Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt kjedekontoret

Leter du etter ansatte hos en grossist? Nord-Norge / Midt-Norge / Vest-Norge / Øst- & Sør-Norge

 

Servicegrossistene AS

KJEDEKONTORET

Lilleakerveien 2B,0283 Oslo
Postadresse:
Pb 504, 1327 Lysaker
 
Tlf. 32 21 80 00

E-post: firmapost@sg.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

Mer om KJEDEKONTORET

 

 

Ledelse / Salg

 

 Jan van der Burg - Adm. direktør

Adm. direktør

+47 97 64 01 77

jan@sg.no
Frode Olsen - Salgsdirektør

Salgsdirektør

+47 40 41 42 44

frode@sg.no
Ronny Skoglund – Salgssjef nasjonale kjeder

Salgssjef nasjonale kjeder

+47 91 83 75 83

ronny@sg.no
 Nils Erik Flåhagen - Salgssjef Offentlig sektor

Salgssjef Offentlig sektor

+47 94 27 95 29

nils.erik@sg.no
Stig Kalland - Salgssjef Offshore

Salgssjef Offshore

+47 92 03 01 61

stig@sg.no
 Erlend Kjesæth - Driftskonsulent

Driftskonsulent

+47 95 40 00 05

erlend@sg.no
Åshild Andreassen - Salgskoordinator

Salgskoordinator

+47 93 40 07 10

aashild@sg.no

 

Innkjøp

 

Kim Skolmo - Innkjøpsdirektør

Innkjøpsdirektør

+47 90 51 88 39

kim@sg.no
Per Joar Grønnesby - Kategoridirektør

Kategoridirektør

+47 93 42 88 30

per.joar@sg.no
Erik Wallentin-Kategorisjef alkoholholdige drikker

Kategorisjef alkoholholdige drikker

+47 92 85 11 50

erik@sg.no
 Nenad Despotovic - Kategorisjef frukt & grønt

Kategorisjef frukt & grønt

+47 94 88 16 66

nenad@sg.no

 

Økonomi

 

Anders Navarsether - Controller

Controller

+47 91 17 42 96

anders@sg.no
 Mette J. Thorvaldsen - Regnskapssjef

Regnskapssjef

+47 91 34 18 42

mette.t@sg.no

 

IT

 

 Mette Kittilsen - IT ansvarligsrc=

IT ansvarlig

+47 92 44 39 36

mette@sg.no
 Trond Torsøe - E-handelsansvarlig

E-handelsansvarlig

+47 40 49 50 00

trond@sg.no
 Christian Blom - IT konsulent

IT konsulent

+47 48 86 89 36

christian@sg.no

 

Kvalitet / HMS

 

 John Helge Selliseth - Kvalitetsleder

Kvalitetsleder

+47 91 32 42 96

john.helge@sg.no

 

Marked

 

Merete Raabe Frantsen - Marketingansvarlig

Markedsansvarlig

+47 95 75 55 62

merete@sg.no

 

Grunndata

 

 Sven-Erik Andersen - Grunndatasjef

Grunndatasjef

+47 90 67 01 16

sven-erik@sg.no
Glenn Borgedal - Grunndatakoordinator

Grunndatakoordinator

+47 99 41 80 82

glenn@sg.no
Anne Nygård Picard - Grunndatakoordinator

Grunndatakoordinator

+47 90 56 60 46

anne@sg.no
 Benedicte Alida Østerhaug - Grunndatakoordinator

Grunndatakoordinator

+47 32 21 80 00

grunndata@sg.no
Alexander-Grunndatakoordinator

Grunndatakoordinator

+47 32 21 80 00

grunndata@sg.no