Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

SG Møre avd. Sunnmøre Engros

Borgundfjordvegen 116
6017 Ålesund

Telefon: 81 53 00 38
Telefaks: 70 17 20 81

E-post: alesund@sgmore.no

 

SG Møre avd.
TP-Engros Engros

Haukvikenga 4
6517 Kristiansund N

Telefon: 81 53 00 38
Telefaks: 71 56 57 21

E-post: firmapost-tp@sgmore.no

 

 

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

 

Mer om oss


 

 

 

Ansatte Sunnmøre Engros

 

Stig Taklo – Daglig leder

Daglig leder

+47 97 51 06 52

stig@sgmore.no
Kjell Marstein

 

+47 90 83 78 13

kjell@sgmore.no
Jorunn Longva – Ordre/innkjøp

Ordre/innkjøp

+47 70 17 20 80

jorunn@sgmore.no
Thor Ove Fivelstad – Lagersjef/innkjøp

Lagersjef/innkjøp

+47 70 17 20 80

thor@sgmore.no
Ole Øyvind Holte – Ordre

Salg/Ordre

+47 70 17 20 85

ole@sgmore.no
Anita Kjærstad – Ordre

Salg/Ordre

+47 70 17 20 85

anita@sgmore.no
Win Zaw Aye – Logistikk/lager

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80

alesund@sgmore.no
Stig Bugge – Logistikk/lager

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80

alesund@sgmore.no
Win Htut Win – Logistikk/lager

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80

alesund@sgmore.no
Preben Ferstad – Logistikk/lager

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80

alesund@sgmore.no
Csaba Boga – Logistikk/lager

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80

alesund@sgmore.no

 

Ansatte TP Engros

 

Katrine Monge – Daglig leder

Daglig leder

+47 93 42 14 42

katrine@sgmore.no
Jan Skipnes – Innkjøps- og offshoresjef

Innkjøps- og offshoresjef

+47 95 29 92 95

jan@sgmore.no
Robert Forsnes – Salgssjef

Salgssjef

+47 95 20 89 07

robert@sgmore.no
Torill Bækken – Kontor/ordre

Kontor/ordre

+47 91 19 70 47

torill@sgmore.no
Sissel Bergsnev – Kontor/regnskap

Kontor/regnskap

+47 48 11 42 99

sissel.b@sgmore.no
Einar Monge – Senior/NK DL

Senior/NK DL

+47 99 27 80 57

einar@sgmore.no
Rafal Buszka– Lagersjef-inngående logistikk

Lagersjef-logistikk inn

+47 47 72 30 46

rafal@sgmore.no
Tom Røbech – Lagersjef-logistikk ut

Lagersjef-logistikk ut

+47 90 88 66 87

tom@sgmore.no
Robert Puizo – Kvalitetsansvarlig

Logistikk

+47 41 51 08 54

ziopu@sgmore.no
Kurt Brevik – Logistikk

Logistikk

+47 45 05 61 73

firmapost-tp@sgmore.no
Lukas Kosinki – Logistikk

Logistikk

+48 66 71 48 207

firmapost-tp@sgmore.no
Lukasz Buszka – Logistikk

Logistikk

+47 71 56 57 20

firmapost-tp@sgmore.no
Marcin Bloch – Logistikk

Logistikk

+47 71 56 57 20

firmapost-tp@sgmore.no
 Håkon Dahl-Stamnes - Lærling i logistikk

Lærling i logistikk

+47 40 48 51 19

hadsta@neasonline.no