Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

Nær Engros Namsos

Adresse

Axel Sellægs Veg 7, 7805 Namsos

Kontaktinformasjon:

Telefon: 74 22 61 00
E-post: namsos@narengros.no

Nær Engros Levanger

Adresse

Gråmyra, 7608 Levanger

Kontaktinformasjon:

Telefon: 74 08 55 60
E-post: levanger@narengros.no

Nær Engros Trondheim

Adresse

Sluppenvegen 9, 7037 Trondheim

Kontaktinformasjon:

Telefon: 73 95 73 00
E-post: trondheim@narengros.no

Åpningstider hverdager:

Namsos: Kl 07.30 - 15.30

Levanger: Kl 08.00 - 16.00

Trondheim: Kl 08.00 - 16.00


Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

Ansatte

Namsos

Vidar Kongensøy - Daglig leder

Vidar Kongensøy

Daglig leder

+47 90 94 07 35vidar@narengros.no
Gunnar Valen - Salgsansvarlig

Gunnar Valen

Salgsansvarlig

+47 45 47 33 03gunnar.valen@narengros.no
Lars Solstad - Innkjøpsansvarlig

Lars Solstad

Innkjøpsansvarlig

+47 74 22 61 00lars@narengros.no
Kari Solstad - Ordrekontor

Kari Solstad

Ordrekontor

+47 74 22 61 00kari.solstad@narengros.no
Ann Merete Reppen - Økonomiansvarlig

Ann Merete Reppen

Økonomiansvarlig

+47 74 22 61 00ann.merete@narengros.no
Marit Tove Helmo Opdal - Økonimimedarbeider

Marit Tove Helmo Opdal

Økonimimedarbeider

+47 77 22 61 00marit-tove@narengros.no
Jan Aage Holm - Lageransvarlig salg

Jan Aage Holm

Lageransvarlig salg

+47 77 22 61 00jan.aage@narengros.no
Arve Thorsen - Lageransvarlig kvalitet

Arve Thorsen

Lageransvarlig kvalitet

+47 77 22 61 00namsos@narengros.no
Vegar Kongensøy - Lager/logistikk/Salg

Vegar Kongensøy

Lager/logistikk/Salg

+47 77 22 61 00vegar@narengros.no

Levanger

Stein Gunnar Hallem - Daglig leder

Stein Gunnar Hallem

Daglig leder

+47 74 08 55 60stein.gunnar@narengros.no
Steinar Walter Skotvold - Kontorleder

Steinar Walter Skotvold

Kontorleder

+47 74 08 55 60steinar@narengros.no
Bjørn Hallem - Senior

Bjørn Hallem

Senior

+47 74 08 55 60bjorn@narengros.no
Gunnar Haugdal - Salgsleder

Gunnar Haugdal

Salgsleder

+47 91 75 78 70gunnar@narengros.no
Jan Ivar Tangen - Ordremottak

Jan Ivar Tangen

Ordremottak

+47 74 08 55 60jan.ivar@narengros.no
Aril Bentzen-Haugberg - Kontormedarbeider

Aril Bentzen-Haugberg

Kontormedarbeider

+47 74 08 55 60aril@narengros.no
Asbjørg Hallem - Resepsjonist

Asbjørg Hallem

Resepsjonist

+47 74 08 55 60asbjorg@narengros.no

Trondheim

Roar Størdal  - Daglig leder

Roar Størdal

Daglig leder

+47 90 74 64 78roar.stordal@narengros.no
Siv Rabben - Innkjøpssjef

Siv Rabben

Innkjøpssjef

+47 73 95 73 00siv.rabben@narengros.no
Laila Johansen - Kundekonsulent

Laila Johansen

Kundekonsulent

+47 73 95 73 00Laila@narengros.no
Eva Langlie - Kundekonsulent

Eva Langlie

Kundekonsulent

+47 73 95 73 00eva@narengros.no
Wenche Strand Haltbakk - Kundekonsulent

Wenche Strand Haltbakk

Kundekonsulent

+47 73 95 73 00wenche@narengros.no
Terje Opheim Viken - Lagersjef

Terje Opheim Viken

Lagersjef

+47 73 95 73 00terje.viken@narengros.no