Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

SG.no vil være utilgjengelig 28.jan kl.16 - 30. jan. kl.16 Les mer

Kontakt oss

HAUGALAND STORHUSHOLDNING AS

Adresse

Ekrene Næringspark 33

5550 Sveio

Kontaktinformasjon:

Telefon: 52 73 64 66
Telefax: 52 73 67 75
E-post: firmapost@haugalandstorhusholdning.no
E-post ordrekontor: bestilling@hshh.no


Åpningstider:

Mandag - fredag: Kl 07.00 - 15.00
Lørdag: stengt
Søndag: stengt
Høytidsdager: stengt

Ansatte

Administrasjon

Oskar Kirkeleit - Daglig leder

Oskar Kirkeleit

Daglig leder

+47 92 69 03 51oskar@hshh.no
Wenche B. Meland - Økonomisjef

Wenche B. Meland

Økonomisjef

4741699583wenche@hshh.no
Thorstein Kirkeleit - Logistikk

Thorstein Kirkeleit

Logistikk

+47 98 09 77 58thorstein@hshh.no
Andreas Ingebritsen - Transportsjef

Andreas Ingebritsen

Transportsjef

+47 47 92 67 18andreas@hshh.no
Benedikte Kirkeleit - HMS - og Lageransvarlig

Benedikte Kirkeleit

HMS - og Lageransvarlig

+47 93 23 42 39benedikte@hshh.no
Lars Øyvind Ringen - Innkjøpsansvarlig

Lars Øyvind Ringen

Innkjøpsansvarlig

+47 92 28 33 64lars@hshh.no
Randi Svendsbø - Ordrekontor

Randi Svendsbø

Ordrekontor

+47 97 03 66 31randi@hshh.no
Alexandra H. Haarr - Ordrekontor

Alexandra H. Haarr

Ordrekontor

+47 41 52 72 33alexandra@hshh.no

Salg

Tore Jacobsen - Selger

Tore Jacobsen

Selger

+47 40 29 39 40tore@hshh.no
Yuwathida Parlati - Selger

Yuwathida Parlati

Selger

+47 45 86 87 70eve@hshh.no
Maria Fauskanger - Selger

Maria Fauskanger

Selger

+47 95 77 74 32maria@hshh.no

Transport

Åse Karin Aksdal - Sjåfør

Åse Karin Aksdal

Sjåfør

+47 92 61 21 20
Nils V. Larsen - Sjåfør

Nils V. Larsen

Sjåfør

+47 47 93 62 36
Einar Vikse - Sjåfør

Einar Vikse

Sjåfør

+47 92 47 24 47
Grzegorz Waldemar Nowacki - Sjåfør

Grzegorz Waldemar Nowacki

Sjåfør

+47 49 85 16 34
Sebastian Wryk  - Sjåfør

Sebastian Wryk

Sjåfør

+47 47 93 62 38
David Shno - Sjåfør

David Shno

Sjåfør

+47 96 00 66 94

Lager

Jan H. Ellingsen  - Lagermedarbeider

Jan H. Ellingsen

Lagermedarbeider

Magdalena Svendsbø - Lagermedarbeider

Magdalena Svendsbø

Lagermedarbeider

Stefan Haase - Lagermedarbeider

Stefan Haase

Lagermedarbeider

Geir Kismul - Lagermedarbeider

Geir Kismul

Lagermedarbeider

Phonchet Phunanan - Lagermedarbeider

Phonchet Phunanan

Lagermedarbeider

Sebastian Fraczek - Lagermedarbeider

Sebastian Fraczek

Lagermedarbeider

Marcyzk R. Marczyk - Lagermedarbeider

Marcyzk R. Marczyk

Lagermedarbeider

Jakub Rzepecki - Lagermedarbeider

Jakub Rzepecki

Lagermedarbeider

Ioannis Filippou - Lagermedarbeider

Ioannis Filippou

Lagermedarbeider

Gunnar Lotsberg - Lagermedarbeider

Gunnar Lotsberg

Lagermedarbeider

Jaroslaw Jasinski - Lagermedarbeider

Jaroslaw Jasinski

Lagermedarbeider

Svein Magne Helgevold - Lagermedarbeider

Svein Magne Helgevold

Lagermedarbeider

Ekstrahjelp

Øyvind Kirkeleit - Ekstrahjelp

Øyvind Kirkeleit

Ekstrahjelp

Martha Svendsbø - Ekstrahjelp

Martha Svendsbø

Ekstrahjelp

Andreas H. Haarr - Ekstrahjelp

Andreas H. Haarr

Ekstrahjelp