Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

ENCON AS


Dalsmoen 5
5709 Voss

Telefon: 56 52 09 20
Vakttelefon: 91 17 97 62
Telefax: 56 52 09 21

E-post: post@encon.no

 

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

 

Mer om Encon AS

Helge Tolaas - Daglig leiar

Daglig leiar

+47 91 17 97 62

helge.tolaas@encon.no
Reinhardt Kulen - Marknadsjef

Marknadssjef

+47 90 75 43 42

reinhardt@encon.no
Monica Eide - Marknad/Sal

Marknad/Sal

+47 95 20 56 11

monica@encon.no
Anette Sæther Tolaas - Økonomi

Økonomi

+47 95 78 14 33

anette@encon.no
Knut-Erik Sivertsen - Salsleiar

Salsleiar

+47 91 77 00 01

knut.erik@encon.no
Siren Nielsen – Ordre/Sal

Ordre/Sal

+47 40 48 24 37

siren.nielsen@encon.no
Olav Løen – Ordre/Sal

Ordre/Sal

+47 95 99 79 21

olav@encon.no
Eva Kløve – Ordre/Sal

Ordre/Sal

+47 46 41 35 84

eva@encon.no
Eirik Vinsjansen - Lagermedarbeider

Ordre/Sal

+47 56 52 09 20

post@encon.no
 Svein Olav Heggland – Ordre/innkjøp

Ordre/innkjøp

+47 46 89 37 68

svein.olav@encon.no
Siv Nåmdal – Ordre/innkjøp

Ordre/innkjøp

+47 97 73 61 15

siv@encon.no
 Liv Silje Bystøl - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
 Anja Kolskår - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
 Lars Christian Karlsen - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
AliNor - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Christopher - Lagermedarbeider

Christopher Neil Waring

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Jacky - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Kamil - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Katrin - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Hanne - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Oddvin - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Rune Lekven - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Katrin - Lagermedarbeider

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Rune Salmo - Lagermedarbeider

Lagerleiar

+47 56 52 09 20

post@encon.no
Jarle Vines - Sjåfør

Sjåfør

+47 90 18 69 26

jarle@encon.no
Jan Holven - Sjåfør

Sjåfør

+47 40 49 67 91

post@encon.no
Steinar Rørlien - Sjåfør

Sjåfør

+47 47 41 32 30

post@encon.no
Jarle Skutle - Sjåfør

Sjåfør

+47 90 72 63 11

post@encon.no
Ramunas Sunklodas - Sjåfør

Sjåfør

+47 40 55 74 13

post@encon.no
Einar Gregersen - Sjåfør

Sjåfør

+47 97 86 95 54

post@encon.no