Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

ENCON AS

Adresse

Dalsmoen 5
5709 Voss

Kontaktinformasjon:

Telefon: 56 52 09 20
Vakttelefon: 91 17 97 62
Telefax: 56 52 09 21
E-post: post@encon.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

Ansatte

Truls Langhelle - Daglig Leiar

Truls Langhelle

Daglig Leiar

+47 93 25 29 86truls@encon.no
Reinhardt Kulen - Marknadssjef

Reinhardt Kulen

Marknadssjef

+47 90 75 43 42reinhardt@encon.no
Anette Sæther Tolaas - Økonomi

Anette Sæther Tolaas

Økonomi

+47 95 78 14 33anette@encon.no
Knut-Erik Sivertsen - Salsleiar

Knut-Erik Sivertsen

Salsleiar

+47 91 77 00 01knut.erik@encon.no
Anja Kolskår - Ordre/Sal

Anja Kolskår

Ordre/Sal

+47 46 94 36 30post@encon.no
Rolf Jordalen - Lager/logistikksjef

Rolf Jordalen

Lager/logistikksjef

+47 56 52 09 20rolf@encon.no
Svein Olav Heggland - Lagermedarbeider

Svein Olav Heggland

Lagermedarbeider

+47 46 89 37 68svein.olav@encon.no
Lars Christian Karlsen - Lagermedarbeider

Lars Christian Karlsen

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Christopher Neil Waring
 - Lagermedarbeider

Christopher Neil Waring

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Jacky Yiming Zheng - Lagermedarbeider

Jacky Yiming Zheng

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Hanne Midtbø - Lagermedarbeider

Hanne Midtbø

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Rune Lekven - Lagermedarbeider

Rune Lekven

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Linda Haaheim - Lagermedarbeider

Linda Haaheim

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Jarle Skutle - Sjåfør

Jarle Skutle

Sjåfør

+47 90 72 63 11post@encon.no
Randi Øyeflaten Trohaug - Sjåfør

Randi Øyeflaten Trohaug

Sjåfør

+47 48 09 19 68post@encon.no
Ramuas Sunklodas - Sjåfør

Ramuas Sunklodas

Sjåfør

+47 40 55 74 13post@encon.no