Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

ENCON AS

Adresse

Dalsmoen 5
5709 Voss

Kontaktinformasjon:

Telefon: 56 52 09 20
Vakttelefon: 91 17 97 62
Telefax: 56 52 09 21
E-post: post@encon.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

Ansatte

Helge Tolaas - Daglig leiar

Helge Tolaas

Daglig leiar

+47 91 17 97 62helge.tolaas@encon.no
Reinhardt Kulen - Marknadssjef

Reinhardt Kulen

Marknadssjef

+47 90 75 43 42reinhardt@encon.no
Monica Eide - Marknad/Sal

Monica Eide

Marknad/Sal

+47 95 20 56 11monica@encon.no
Anette Sæther Tolaas - Økonomi

Anette Sæther Tolaas

Økonomi

+47 95 78 14 33anette@encon.no
Knut-Erik Sivertsen - Salsleiar

Knut-Erik Sivertsen

Salsleiar

+47 91 77 00 01knut.erik@encon.no
Siren Nielsen - Ordre/Sal

Siren Nielsen

Ordre/Sal

+47 40 48 24 37siren.nielsen@encon.no
Olav Løen - Ordre/Sal

Olav Løen

Ordre/Sal

+47 95 99 79 21olav@encon.no
Eva Kløve - Ordre/Sal

Eva Kløve

Ordre/Sal

+47 46 41 35 84eva@encon.no
Eirik Vinsjansen - Ordre/Sal

Eirik Vinsjansen

Ordre/Sal

+47 56 52 09 20post@encon.no
Svein Olav Heggland - Ordre/innkjøp

Svein Olav Heggland

Ordre/innkjøp

+47 46 89 37 68svein.olav@encon.no
Siv Nåmdal - Ordre/innkjøp

Siv Nåmdal

Ordre/innkjøp

+47 97 73 61 15siv@encon.no
Anja Kolskår - Lagermedarbeider

Anja Kolskår

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Lars Christian Karlsen - Lagermedarbeider

Lars Christian Karlsen

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Stian Lekven - Lagermedarbeider

Stian Lekven

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Christopher Neil Waring
 - Lagermedarbeider

Christopher Neil Waring

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Jacky Yiming Zheng - Lagermedarbeider

Jacky Yiming Zheng

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Kamil Homza - Lagermedarbeider

Kamil Homza

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Hanne Midtbø - Lagermedarbeider

Hanne Midtbø

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Oddvin Gunnar Stedjeberg - Lagermedarbeider

Oddvin Gunnar Stedjeberg

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Rune Lekven - Lagermedarbeider

Rune Lekven

Lagermedarbeider

+47 56 52 09 20post@encon.no
Jarle Vines - Sjåfør

Jarle Vines

Sjåfør

+47 90 18 69 26jarle@encon.no
Jan Holven - Sjåfør

Jan Holven

Sjåfør

+47 40 49 67 91post@encon.no
Steinar Rørlien - Sjåfør

Steinar Rørlien

Sjåfør

+47 47 41 32 30post@encon.no
Jarle Skutle - Sjåfør

Jarle Skutle

Sjåfør

+47 90 72 63 11post@encon.no
Ramuas Sunklodas - Sjåfør

Ramuas Sunklodas

Sjåfør

+47 40 55 74 13post@encon.no