Sommer hele året med kremen av iskrem – og best i test-softis*!
For en sommer vi fikk – sol, smil og softis i verdensklasse. Smakstester bekreftet også: Vi har den beste softisen i landet*. Og hvem sier softissesongen er over? Bruk folkefavoritten softis til å lage lønnsomme konsepter på utsalgsstedet ditt ut året.

*Forbrukertest gjennomført som blindtest av Norstat med 163 deltakere. Markedsledende varianter ble testet juni 2025.

** Kilde: Norstat Express, Spørreundersøkelse med 307 deltakere oktober 2025
Kremen av iskrem fortjener hjemmelagde sauser og syltetøy
På iskremfabrikken i Kristiansand lager vi våre egne sauser, sjokolader, krokan og syltetøy. Summen er smaken av kremen av iskrem som nordmenn elsker. Hva med en klassisk softis toppet med vår hjemmelagde krokan og jordbærsyltetøy?

Årets småisnyheter!
Årets småisnyheter ble svært godt mottatt i markedet, og flere av nyhetene fikk sterke resultater i smakstest***.

***Iskremtest i VG, mai 2025
Desserter i toppklasse
Vår fagsjef for Horeca, Knut Harald, er prisvinnende konditor og chocolatier med flere år på konditorlandslaget. Han hjelper våre kunder sette sammen både enkle og imponerende kreasjoner som smaker av verdensklasse. Sammen med kunden skaper vi de beste iskremopplevelsene!

I fjor feiret vi 100 år – vi går for minst 100 år til – sammen med dere.
Takk for tilliten!
