
Vi er stolte av å ha vært en del av den norske folkesjela i mer enn 95 år, og har smakene, sortimentet og støtten som hjelper kundene med å selge mer is. Nå gleder vi oss til å skape lønnsomme iskremdestinasjoner sammen med våre kunder via Service Grossistene! Med høy kompetanse og lidenskap sørger vi for at isen ikke bare smelter hjerter, men også gir resultater. Bli med på reisen!
Softis er noe av det beste man kan servere, og Diplom-Is sørger for at både kvaliteten og håndteringen er optimal slik at kundene alltid har softisen på menyen. Med vårt unike UHT-behandlede produkt som kan oppbevares i romtemperatur i inntil 6 mnd har du alltid softis tilgjengelig, uten behov for fryseplass og planlegging av tining! Null tapt salg når knallværet titter frem.
Vi setter kvalitet i høysetet, og har flere favoritter på småiskartet som trekker forbruker til isdisken. Det er ikke tilfeldig at Royal Trippel Original er Norges bestselgende småis åtte år på rad! Royal er den ultimate smaksopplevelse, bunnet i dedikasjonen til iskrem. Premium iskrem, laget med fersk fløte, ekte vanilje, naturlig aromaer, frukt og sjokolade av høy kvalitet.
Vi ønsker at det skal være lett å bli god på is, og vet at kunnskap om produktene gir mersalg. Derfor deler vi kunnskapen vår gjennom et lekent og digitalt iskremunivers! Vår Isbarskole tar for seg alt man bør vite for å drive en attraktiv og lønnsom isbar, med fokus på alt fra matsikkerhet og hygiene til produktkunnskap. Vi lover en inspirerende og morsom opplæring, der vi utdanner ekte isbaristaer! Spør din Diplom-Is kontakt om tilgang for dine ansatte.
Diplom-Is har en unik bredde i sortimentet, og her finner du også den kjente internasjonale merkevaren Mövenpick – en superpremium serie som er perfekt både på dessertmenyen og som kuleis i kjeks og beger. Mövenpick er kjent for råvarer av ypperste kvalitet, og produktene er populære både som dessert, på bryggekanten eller på en meny.