Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

SG Møre avd. Sunnmøre Engros

Adresse:

Borgundfjordvegen 116
6017 Ålesund

Kontaktinformasjon:

Telefon: +47 81 53 00 38
Telefax: +47 70 17 20 81
E-post: alesund@sgmore.no

SG Møre avd. TP-Engros

Adresse:

Haukvikenga 4
6517 Kristiansund N

Kontaktinformasjon:

Telefon: +47 81 53 00 38
Telefax: +47 71 56 57 21
E-post: firmapost-tp@sgmore.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

Ansatte

Sunnmøre Engros

Stig Taklo - Daglig leder

Stig Taklo

Daglig leder

+47 97 51 06 52stig@sgmore.no
Jorunn Longva - Ordre/innkjøp

Jorunn Longva

Ordre/innkjøp

+47 70 17 20 80jorunn@sgmore.no
Thor Ove Fivelstad - Lagersjef/innkjøp

Thor Ove Fivelstad

Lagersjef/innkjøp

+47 70 17 20 80hor@sgmore.no
Sander Weerstra - Innkjøp/offshore

Sander Weerstra

Innkjøp/offshore

+47 95 14 78 91thor@sgmore.no
Ole Øyvind Holte - Salg/Ordre

Ole Øyvind Holte

Salg/Ordre

+47 70 17 20 85ole@sgmore.no
Anita Kjærstad - Salg/Ordre

Anita Kjærstad

Salg/Ordre

+47 70 17 20 85anita@sgmore.no
Win Zaw Aye - Logistikk/lager

Win Zaw Aye

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80alesund@sgmore.no
Stig Bugge - Logistikk/lager

Stig Bugge

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80alesund@sgmore.no
Win Htut Win - Logistikk/lager

Win Htut Win

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80alesund@sgmore.no
Preben Ferstad - Logistikk/lager

Preben Ferstad

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80alesund@sgmore.no
Csaba Boga - Logistikk/lager

Csaba Boga

Logistikk/lager

+47 70 17 20 80alesund@sgmore.no

TP Engros

Katrine Monge - Daglig leder

Katrine Monge

Daglig leder

+47 93 42 14 42katrine@sgmore.no
Jan Skipnes - Innkjøps- og offshoresjef

Jan Skipnes

Innkjøps- og offshoresjef

+47 95 29 92 95jan@sgmore.no
Robert Forsnes - Salgssjef

Robert Forsnes

Salgssjef

+47 95 20 89 07robert@sgmore.no
Torill Bækken - Kontor/ordre

Torill Bækken

Kontor/ordre

+47 91 19 70 47torill@sgmore.no
Einar Monge - Senior/NK DL

Einar Monge

Senior/NK DL

+47 99 27 80 57einar@sgmore.no
Rafal Buszka - Lagersjef-logistikk inn

Rafal Buszka

Lagersjef-logistikk inn

+47 47 72 30 46rafal@sgmore.no
Tom Røbech - Lagersjef-logistikk ut

Tom Røbech

Lagersjef-logistikk ut

+47 90 88 66 87tom@sgmore.no
Lukas Kosinki - Logistikk

Lukas Kosinki

Logistikk

+48 66 71 48 207firmapost-tp@sgmore.no
Lukasz Buszka - Logistikk

Lukasz Buszka

Logistikk

+47 71 56 57 20firmapost-tp@sgmore.no
Marcin Bloch - Logistikk

Marcin Bloch

Logistikk

+47 71 56 57 20firmapost-tp@sgmore.no
Dan Erik Rogn - Logistikk

Dan Erik Rogn

Logistikk

+47 71 56 57 20firmapost-tp@sgmore.no
Odd Einar Lyche - Logistikk

Odd Einar Lyche

Logistikk

+47 71 56 57 20firmapost-tp@sgmore.no