Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

Nær Engros  

Axel Sellægs Veg 7, 7805 Namsos
Tlf: +47 74 22 61 00

E-post: namsos@narengros.no 

Nær Engros Levanger

Gråmyra, 7608 Levanger
Tlf: +47 74 08 55 60

E-post: levanger@narengros.no

Nær Engros Trondheim 

Sluppenvegen 9, 7037 Trondheim
Tlf: +47 73 95 73 00

E-post: trondheim@narengros.no

Åpningstider hverdager:

Namsos:      Kl 07.30 - 15.30

Levanger:    Kl 08.00 - 16.00

Trondheim: Kl 08.00 - 16.00


Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

 Mer om oss

 

Ansatte Namsos

 

Vidar Kongensøy – Daglig leder

Daglig leder

+47 90 94 07 35

vidar.kongensoy@narengros.no
Gunnar Valen - Salgsansvarlig

Salgsansvarlig

+47 45 47 33 03

gunnar.valen@narengros.no
Lars Solstad - Innkjøpsansarlig

Innkjøpsansvarlig

+47 74 22 61 00

lars.solstad@narengros.no
 Kari Solstad- Ordrekontor

Ordrekontor

+47 74 22 61 00

kari.solstad@narengros.no
Ann Merete Reppen - Økonomiansvarlig

Økonomiansvarlig

+47 74 22 61 00

ann.merete.reppen@narengros.no
 Marit Tove Helmo Opdal - Økonomimedarbeider

Økonimimedarbeider

+47 77 22 61 00

marit-tove.oppdal@narengros.no
Jan Aage Holm – Lageransvarlig salg

Lageransvarlig salg

+47 77 22 61 00

jan.aage@narengros.no
Arve Thorsen – Lageransvarlig kvalitet

Lageransvarlig kvalitet

+47 77 22 61 00

namsos@narengros.no
Vegar Kongensøy – Lager/logistikk

Lager/logistikk

+47 77 22 61 00

namsos@narengros.no

 

Ansatte Levanger

 

Stein Gunnar Hallem – Daglig leder

Daglig leder

+47 74 08 55 60

stein.gunnar@narengros.no
Steinar Walter Skotvold - Kontorleder

Kontorleder

+47 74 08 55 60

steinar@narengros.no
Bjørn Hallem - Senior

Senior

+47 74 08 55 60

bjorn@narengros.no
Gunnar Haugdal - Salgsleder

Salgsleder

+47 91 75 78 70

gunnar@narengros.no
Bjørn Molde - Selger

Selger

+47 48 31 48 03

bjorn.molde@narengros.no
Jan Ivar Tangen - Ordremottak

Ordremottak

+47 74 08 55 60

jan.ivar@narengros.no
Aril Bentzen-Haugberg - Kontormedarbeider

Kontormedarbeider

+47 74 08 55 60

aril@narengros.no
Asbjørg Hallem - Resepsjonist

Resepsjonist

+47 74 08 55 60

asbjorg@narengros.no

 

Ansatte Trondheim

 

Roar Størdal – Daglig leder

Daglig leder

+47 90 74 64 78

roar.stordal@narengros.no
Siv Rabben - Innkjøpssjef

Innkjøpssjef

+47 73 95 73 00

siv.rabben@narengros.no
Anders Karlsvik - Salgssjef

Salgssjef

+47 48 20 02 20

anders.karlsvik@narengros.no
 Tommy Schanke-Stenstvedt - Salgskonsulent

Salgskonsulent

+47 48 45 25 51

tommy@narengros.no
Laila Johansen- Kundekonsulent

Kundekonsulent

+47 73 95 73 00

Laila@narengros.no
 Eva Langlie – Kundekonsulent

Kundekonsulent

+47 73 95 73 00

eva@narengros.no
 Wenche Strand Haltbakk – Kundekonsulent

Kundekonsulent

+47 73 95 73 00

Wenche.Strand.Haltbakk @narengros.no
 Terje Opheim Viken - Lagersjef

Lagersjef

+47 73 95 73 00

terje.viken@narengros.no