Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

Måkestad Engros  

Lønningshaugen 2, 5258 Blomsterdalen
Tlf: +47 55 14 10 30

E-post: firmapost@makestad.no 

 

 

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag 06.00 – 13.00 
Søndag og høytidsdager: stengt

Mer om oss

 

 

 

 

Ansatte

 

Odd Øyvind Måkestad – Daglig leder

Daglig leder

+47 92 45 93 80

odd@makestad.no
Thor Arne Andersen – Driftssjef

Driftssjef

+47 91 76 24 54

thorarne@makestad.no
Morten Borg – Lagersjef

Lagersjef

+47 55 14 10 62

morten@makestad.no
Stian Solheim – Salgssjef

Salgssjef

+47 41 14 44 28

stian@makestad.no
Ingvild Berntzen Himle – Salgskonsulent

Salgskonsulent

+47 93 01 56 92

ingvild@makestad.no
Silvia Cadegan – Salgskonsulent

Salgskonsulent

+47 55 14 10 36

silvia@makestad.no
Thomas A. Jall – Alkohol - innkjøp

Alkohol - innkjøp

+47 40 86 95 28

Thomas.andrew.jall@makestad.no
Dag Kristiansen – Innkjøp

Innkjøp

+47 93 00 97 25

dag@makestad.no