Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

Måkestad Engros AS

Adresse

Lønningshaugen 2
5258 Blomsterdalen

Kontaktinformasjon:

Telefon: 55 14 10 30
E-post: firmapost@makestad.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag 06.00 – 13.00
Søndag og høytidsdager: stengt

Ansatte

Thor Arne Andersen - Daglig leder

Thor Arne Andersen

Daglig leder

+47 91 76 24 54thorarne@makestad.no
Morten Borg - Lagersjef

Morten Borg

Lagersjef

+47 55 14 10 62morten@makestad.no
Stian Solheim - Salgssjef

Stian Solheim

Salgssjef

+47 41 14 44 28stian@makestad.no
Ingvild Berntzen Himle - Salgskonsulent

Ingvild Berntzen Himle

Salgskonsulent

+47 93 01 56 92ingvild@makestad.no
Silvia Cadegan - Salgskonsulent

Silvia Cadegan

Salgskonsulent

+47 55 14 10 36silvia@makestad.no
Thomas A. Jall - Alkohol - innkjøp

Thomas A. Jall

Alkohol - innkjøp

+47 40 86 95 28Thomas.andrew.jall@makestad.no
Dag Kristiansen - Innkjøp

Dag Kristiansen

Innkjøp

+47 93 00 97 25dag@makestad.no