Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

EUROSUPPLY AS

BERGEN
Litleåsvegen 77,
Postboks 74 Nyborg
5879 Bergen
T +47 55 39 46 60
F +47 55 39 46 61
post@eurosupply.no


HAUGESUND
Bøvågvegen 26
4262 Avaldsnes
Haugesund
T +47 52 84 64 84
sjur.lothe@eurosupply.no


Ekstern nettside Eurosupply.no


Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag: 09.00 - 13.00
Søndag og høytidsdager: stengt


Mer om Euro Supply

 

 

Ansatte

 

Petter Bartz-Johannessen – Daglig leder

Daglig leder

+47 91 53 82 22

pbj@eurosupply.no

 

 

Kåre Fossdal - Salgssjef

Salgssjef

+47 99 50 63 48

Kare.Fossdal@eurosupply.no

 

 

Morten Hatland - Skipshandel

Skipshandel

+47 95 46 80 01

Morten.Hatland@eurosupply.no

 

 

Einar Sjurseth - Skipshandel

Skipshandel

+47 41 45 19 83

Einar.Sjurseth@eurosupply.no

 

 

Thomas Lund - Skipshandel

Skipshandel

+47 92 69 79 55

Thomas.Lund@eurosupply.no

 

 

Bjarte Hagen - Skipshandel

Skipshandel

+47 93 41 69 32

Bjarte.Hagen@eurosupply.no

 

 

Finn Heimdal – Senior konsulent

Senior konsulent

+47 91 30 08 92

Finn.Heimdal@eurosupply.no

 

 

Stig Andreassen - Økonomisjef

Økonomisjef

+47 41 45 19 82

Stig.Andreassen@eurosupply.no

 

 

Vibecke Tolleshaug - Økonomi

Økonomi

+47 55 39 46 62

vibecke.tolleshaug@eurosupply.no

 

 

Kjellaug Kleven - Økonomi

Økonomi

+47 55 39 46 60

Kjellaug.Kleven@eurosupply.no

 

 

Anne Dalland - Tollbehandling

Tollbehandling

+47 55 39 46 60

anne.dalland@eurosupply.no

 

 

Rosemary Arancibia - Administrasjon

Administrasjon

+47 55 39 46 60

sentralbord@eurosupply.no

 

 

Vegard Ekerhovd – HMS/QA

HMS/QA

+47 92 68 22 25

vegard.ekerhovd@eurosupply.no

 

 

John Torry Eide - Innkjøpssjef

Innkjøpssjef

+47 40 06 16 74

john.torry.eide@eurosupply.no

 

 

Hans Gundersen - Innkjøper

Innkjøper

+47 91 38 05 86

hans.gundersen@eurosupply.no

 

 

Kjetil Bøe - Innk

Innkjøper

+47 99 30 91 40

kjetil.boe@eurosupply.no

 

 

Torill Johannessen – Salg rigg

Salg eksport

+47 99 45 05 32

torill.johannessen@eurosupply.no

 

 

Ole Martin Drivdal - Eksportansvarlig

Markedssjefg

+47 99 09 52 40

ole.drivdal@eurosupply.no

 

 

 

 

 

Kjell Erik Ødemark – Salg teknisk

Salg teknisk

+47 41 60 12 00

kjell.odemark@eurosupply.no

 

 

Pål Selliken – Salg teknisk

Salg teknisk

+47 99 50 63 47

pal.selliken@eurosupply.no

 

 

Geir Karlsen – Salg teknisk

Salg teknisk

+47 90 70 40 49

geir.karlsen@eurosupply.no

 

 

Trond Bareksten – Salg teknisk

Salg teknisk

+47 95 04 37 20

trond.bareksten@eurosupply.no

 

 

Øystein Larsen - Lagersjef

Lagersjef

+47 40 41 63 44

Lagersjef

 

 

Alv Norvald Nymark - Logistikksjef

Logistikksjef

+47 99 50 63 46

alv.nymark@eurosupply.no

 

 

Ove Kleppestø - Transportsjef

Transportsjef

+47 92 02 50 64

ove.kleppesto@eurosupply.no

 

 

 

 

 

 

 

 

Jorunn Saltveit – Salg skipshandel - Haugesund

Salg skipshandel - Haugesund

+47 90 99 85 83

jorunn.saltveit@eurosupply.no

 

 

Ståle Ullensvang - Salg skipshandel - Haugesund

Salg skipshandel - Haugesund

+47 93 04 60 56

stale.ullensvang@eurosupply.no

 

 

Egil Elleflådt - Salg skipshandel - Haugesund

Salg skipshandel - Haugesund

+47 97 76 56 95

egil.elleflaadt@eurosupply.no

 

 

Øystein Jøsang - Salg skipshandel - Haugesund

Salg skipshandel - Haugesund

+47 94 01 93 32

oystein.josang@eurosupply.no

 

 

 

 

 

Egil Gaupås – Salg teknisk - Haugesund

Salg teknisk - Haugesund

+47 47 87 58 78

egil.gaupaas@eurosupply.no