Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

Cater Drammen  

Drammensveien 185, 3420 Lierskogen
Tlf: +47 32 23 12 00

E-post: post.drammen@cater.no 

Cater Kongsvinger

Tlf: +62 88 84 30

E-post: post.kongsvinger@cater.no

Cater Mysen 

Tlf: +47 69 89 88 99

E-post: post.mysen@cater.no

Åpningstider:

Hverdager: Kl 08.00 - 16.00
Lørdag, søndag og høytidsdager: stengt

 

 

Mer om Cater

 

 

 

Bjørn Garder – Daglig leder

Daglig leder

+47 90 84 69 77

bjorn@cater.no

Tomas Torvik – Forretningsutvikler/Driftssjef Mysen

Forretningsutvikler

+47 40 02 08 30

tomas@cater.no

Steinar Graven – Driftssjef Kongsvinger

Konsulent

+47 97 10 50 21

steinar.graven@cater.no

Kjersti Fagerholt – Økonomi/HMS

Økonomi/HMS

+47 48 22 44 24

kjersti@cater.no

Hanne Brekka - Regnskap

Regnskap

+47 32 23 12 17

hanne@cater.no

Kari Hæhre - Regnskap

Regnskap

+47 32 23 12 05

kari@cater.no

Nina Christel Bjørk - Regnskap

Administrasjon

+47 69 89 88 99

christel@cater.no

Tore Särelind – Leder salg og marked

Leder salg og marked

+47 97 05 78 66

tore@cater.no

Bjørnulf Borge - Grosserer

Grosserer

+47 92 48 70 80

bjornulf@cater.no

Erik Ramsli – Selger Drammen

Selger

+47 93 21 21 93

erik@cater.no

Steinar Narvesen – Selger Kongsvinger

Selger

+47 91 31 36 26

steinar@cater.no

Jan-Christian Brustad - Selger

Selger

+47 91 64 54 64

jan-christian@cater.no

Brita Borge – Ordremottaker Drammen

Ordremottaker

+47 32 23 12 02

brita@cater.no

Marius Gjernes – Ordremottaker Drammen

Ordremottaker

+47 32 23 12 03

marius@cater.no

Jan Yngve Finnseter – Ordremottaker Kongsvinger

Ordremottaker

+47 62 88 84 33

janyngve@cater.no

Nina Mikkelsen – Ordremottaker Drammen

Ordremottaker

+47 32 23 12 04

nina@cater.no

Karoline G. Tøfte – Ordremottaker Drammen

Ordremottaker 

+47 32 23 12 00

karoline@cater.no

Carl-Åge Hoff – Innkjøpsleder Drammen

Innkjøpsleder

+47 97 08 09 38

calle@cater.no

Mona Steen – Innkjøper Drammen

Innkjøper

+47 32 23 12 07

mona@cater.no

Frode Mysen – Grosserer/Innkjøp Mysen

Frukt og grønt ansvarlig

+47 90 94 55 71

frode@cater.no