Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

Cater Drammen

Adresse

Drammensveien 185, 3420 Lierskogen

Kontaktinformasjon:

Telefon: 32 23 12 00
E-post: post.drammen@cater.no

Cater Kongsvinger

Adresse

Kongevegen 14, 2211 Kongsvinger

Kontaktinformasjon:

Telefon: 62 88 84 30
E-post: post.kongsvinger@cater.no

Cater Mysen

Adresse

Moreneveien 24, 1859 Slitu

Kontaktinformasjon:

Telefon: 69 89 88 99
E-post: post.mysen@cater.no

Åpningstider:

Hverdager: 08.00 - 16.00
Lørdag, Søndag og høytidsdager: Stengt

Ansatte

Bjørn Garder - Daglig leder

Bjørn Garder

Daglig leder

+47 90 84 69 77bjorn@cater.no
Tomas Torvik - Forretningsutvikler

Tomas Torvik

Forretningsutvikler

+47 40 02 08 30tomas@cater.no
Sigurd Sylling - Frukt- og grønt ansvarlig

Sigurd Sylling

Frukt- og grønt ansvarlig

+47 90 59 89 71sigurd@cater.no
Kjersti Fagerholt - Økonomi/HMS

Kjersti Fagerholt

Økonomi/HMS

+47 48 22 44 24kjersti@cater.no
Hanne Brekka - Regnskap

Hanne Brekka

Regnskap

+47 32 23 12 17hanne@cater.no
Kari Hæhre - Regnskap

Kari Hæhre

Regnskap

+47 32 23 12 05kari@cater.no
Nina Christel Bjørk - Administrasjon

Nina Christel Bjørk

Administrasjon

+47 69 89 88 99christel@cater.no
Bjørnulf Borge - Grosserer

Bjørnulf Borge

Grosserer

+47 92 48 70 80bjornulf@cater.no
Christoffer Hjelmtvedt - Salgskonsulent

Christoffer Hjelmtvedt

Salgskonsulent

+47 92 02 40 95christoffer@cater.no
Bård William Austrheim Johnson - Salgskonsulent

Bård William Austrheim Johnson

Salgskonsulent

+47 90 60 16 53baard.william@cater.no
Steinar Narvesen - Salgskonsulent

Steinar Narvesen

Salgskonsulent

+47 91 31 36 26steinar@cater.no
Jan-Christian Brustad - Salgskonsulent

Jan-Christian Brustad

Salgskonsulent

+47 91 64 54 64jan-christian@cater.no
Brita Borge - Ordremottaker

Brita Borge

Ordremottaker

+47 32 23 12 00brita@cater.no
Eli Cecilie Blakset - Ordremottaker

Eli Cecilie Blakset

Ordremottaker

+47 32 23 12 00eli@cater.no
Christian Eggesbø - Ordremottaker

Christian Eggesbø

Ordremottaker

+47 32 23 12 00christian@cater.no
Karoline G. Tøfte - Ordremottaker

Karoline G. Tøfte

Ordremottaker

+47 32 23 12 00karoline@cater.no
Carl-Åge Hoff - Salgssjef

Carl-Åge Hoff

Salgssjef

+47 97 08 09 38calle@cater.no
Jørgen Dalby Olsson - Lagersjef

Jørgen Dalby Olsson

Lagersjef

+47 95 36 70 40jorgen@cater.no
Espen Borge - Transportsjef

Espen Borge

Transportsjef

+47 93 61 64 94espen@cater.no
Mona Steen - Innkjøper

Mona Steen

Innkjøper

+47 32 23 12 07mona@cater.no