Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Kontakt oss

ARNE SJULE AS

Adresse

Moloveien 8
8622 Mo i Rana

Kontaktinformasjon:

Telefon: 75 19 88 88
Telefax: 75 19 88 99
E-post: firmapost@sjule.no

Åpningstider:

Hverdager: 08.00 - 16.00
Lørdag: 09.00 - 13.00
Søndag og høytidsdager: Stengt

Ansatte

 

Ole Tom Sjule - Daglig leder

Ole Tom Sjule

Daglig leder

4775198880oletom@sjule.no
Astrid Kristiansen - Kontorleder

Astrid Kristiansen

Kontorleder

+47 751 98 894astrid@sjule.no
Ørjan Skog - Økonomisjef

Ørjan Skog

Økonomisjef

+47 751 98 883orjan@sjule.no
Trygve Larsen - Salgssjef

Trygve Larsen

Salgssjef

+47 751 98 882trygve@sjule.no
Stian Smørvik Skogheim - Salg/IT

Stian Smørvik Skogheim

Salg/IT

+47 751 98 889stian@sjule.no
Hilde Johansen - Salgsmedarbeider

Hilde Johansen

Salgsmedarbeider

+47 751 98 886hilde@sjule.no
Anne Hagh Arras - Salgsmedarbeider

Anne Hagh Arras

Salgsmedarbeider

+47 751 98 881anne@sjule.no
Ørjan Pettersen - Innkjøper

Ørjan Pettersen

Innkjøper

+47 751 98 891orjan.pettersen@sjule.no
Lillian Meidell - Salgsmedarbeider

Lillian Meidell

Salgsmedarbeider

+47 751 98 885lillian@sjule.no